/Files/images/novini/2023/06/БАНЕР_.jpg

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!

Сьогодні Харків закінчує 2022/2023 навчальний рік. І якби мене попросили описати його одним словом, то це було б слово «Змогли!». Не всі вірили, що наше місто розпочне цей рік одночасно з усією Україною, але ми змогли. Це був рік, сповнений непростих викликів, невизначеності та втрат, але попри все харківська школа вистояла. Ми зберегли життєстійкість освітнього процесу.
В уявленні цьогорічних першачків школа поки що має вигляд кімнати з комп’ютерним монітором. Захоплююсь учителями, які змогли донести знання цим непосидючим малюкам і перетворити їх на справжніх школярів.
Випускникам цього року бажаю, щоб вам пощастило обрати справу своєї мрії та стати в ній успішними. Вам випало закінчувати школу в непрості часи, але впевнений, що дух незламності рідного міста допоможе здолати всі перешкоди.
Надихає, що юні харків’яни бачать побудову свого майбутнього через освіту та навчання. Ви – приклад стійкості та цілеспрямованості й для нас, дорослих. Вдячний педагогам за те, що повітряна тривога не змогла бути гучнішою за шкільний дзвінок на урок. Харків довів, що світло знань сильніше за будь-який блекаут.
І зараз хочу сказати слова щирої вдячності кожному за те, що харківських школярів чекають традиційні літні канікули. Ми змогли!
Вірмо в Перемогу! Наближаймо Перемогу!

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради вітає Вас на своєму сайті

/Files/images/Пилаєва.jpg

З дитинства в кожному з нас "горить вогник бажань бути гарними". Із приходом до школи, де відчиняються двері країни "Наука", де опановуються початки великих знань, цей "вогник бажань" повинен розгорітися.

У районі функціонують 19 шкіл комунальної форми власності (6 гімназій, 2 ліцеї, 2 спеціалізовані школи), 8 приватних закладів освіти, 19 закладів дошкільної освіти, 3 заклади позашкільної освіти. Всього в районі здобувають освіту 15704 учні.

Ми намагаємось, щоб кожний заклад освіти району мав "своє обличчя", власну систему роботи, індивідуальні важелі впливу на формування духовного світу кожного учня, потребу творити добро, здатність адаптуватися до життя в соціумі.

Більшість закладів освіти застосовує передові технології навчання, проводить дослідницьку роботу з проблем оздоровлення та екологічного виховання, формування учнівського самоврядування.

Процес оновлення освіти тримається, в першу чергу, на педагогах. Насамперед завдяки їхній невтомній праці й відповідальності реалізуються у дошкільній, шкільній, позашкільній щоденності задуми й ідеї, які висловлюють освітянські керівники й педагоги-науковці.

Головною ж метою удосконалення системи освіти в районі є створення механізму її стабільного розвитку, забезпечення відповідності швидкозмінним вимогам ХХІ століття, соціальним і економічним потребам розвитку країни, запиту особистості, суспільства, держави.

Наш сайт було створено з метою подальшого забезпечення запитів населення у сфері освітньої діяльності (освітніх послуг) шляхом надання оперативної інформації щодо діяльності освітніх установ району, проведення інтерактивного спілкування з керівниками закладів освіти, обговорення актуальних проблем щодо освітньої діяльності (освітніх послуг) з широкими верствами населення, висвітлення інноваційної педагогічної діяльності тощо.

Будемо раді, якщо наша інформація стане цікавою і корисною для Вас!

Тетяна Пилаєва,

Начальник Управління освіти
адміністрації Слобідського району
Харківської міської ради