ХVІІ міська олімпіада випускників школи І ступеня «Путівка в науку»
Згідно з планом роботи Управління освіти на 2019 рік, на виконання районних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018-2022 роки, наказу Департаменту освіти Харківської міської ради № 29 від 18.02.2019, наказу Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради № 63-о/д від 01.03.2019 «Про проведення районного етапу ХVІІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» та з метою стимулювання творчого розвитку учнів початкової школи, виявлення і підтримки обдарованих школярів, активізації творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання базових навчальних предметів у школі І ступеня 23 березня 2019 року на базі ХЗОШ № 60 відбувся районний етап ХVІІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку».
У районному етапі олімпіади брали участь 153 випускника школи І ступеня, а саме: 83 учні закладів загальної середньої освіти, 15 учнів спеціалізованих шкіл, 46 учнів гімназій, 6 учнів Харківської приватної СШ «Харківський колегіум», 3 учні Харківського приватного НВК «Ліцей Шаалавім». В олімпіаді з математики взяли участь 57 учнів, з української мови – 52 учні, з природознавства – 44 учні.
Переможцями олімпіади стали такі учні:
· з математики:
І місце – Гончаров Олександр, ХПСШ «Харківський колегіум»,
ІІ місце – Лобас Дар’я, ХГ № 46,
Баланюк Володимир, ХЗОШ № 151,
ІІІ місце - Аксьонова Єсєнія, ХГ № 46,
Крисанов Дмитро, ХГ № 46,
Сєпіадіс Євгеній, ХЗОШ № 68;
· з української мови:
І місце – Кузьмин Михайло, ХГ № 46,
ІІ місце – Касілова Юлія, ХГ № 82,
Єчина Аліса, ХТЛ № 173,
ІІІ місце – Трифонова Валентина, ХГ № 82,
Талмазан Ксенія, ХГ № 82,
Бейс Ляна, ХСШ № 114
· з природознавства:
І місце – Цимбал Михайло, ХГ № 46,
ІІ місце – Гуров Роман, ХГ № 82,
Коновалов Ілля, ХГ № 46,
ІІІ місце – Шульга Матвій, ХГ № 82,
Тишечко Єгор, ХГ № 46,
Іванова Кира, ХЗОШ № 90.
Переможцями у номінаціях визначені:
- з математики:
- Золотарьов Вадим, ХЗОШ № 44,
- Шкряда Артем, ХГ № 46,
- Оганезов Тимур, ХЗОШ № 78,
- Манжос Антон, ХГ № 82,
- Волков Антон, ХЗОШ № 102,
- Писаренко Андрій, ХЗОШ № 151,
- Писаренко Андрій, ХСШ №114,
- Ньи Хионг Чук, ХТЛ № 173;
- з української мови:
- Зінченко Дар’я, ХГ № 46,
- Бочарникова Катерина, ХГ № 46,
- Самоброд Аліна, ХГ № 46,
- Руденко Єва, ХГ № 46,
- Костиріна Анастасія, ХСШ № 77,
- Голубова Марія, ХГ № 83,
- Кравченко Катерина, ХНВК № 112,
- Потєх Єлизавета, ХНВК № 112,
- Крюкова Аріна, ХНВК № 112;
- з природознавства:
- Масалітіна Стефанія, ХГ № 46,
- Асташов Ярослав, ХГ № 46,
- Кривоносенко Катерина, ХГ № 46,
- Гончаренко Валерія, ХГ № 46,
- Татарський Тимур, ХЗОШ № 78,
- Ноздрачова Марія, ХГ № 82,
- Чуб Володимир, ХТЛ № 173,
- Бєсєдін Кирило, ХЗОШ № 151.
Нагородження переможців відбулося в день проведення олімпіади.