Цілеспрямовано та поетапно в районі здійснюється політика щодо формування здорового способу життя. Протягом року основною метою діяльності районної мережі Шкіл сприяння здоров’ю, до якої входять 19 ЗЗСО та 17 ЗДО району, є формування здоров’язберігаючого простору, забезпечення сучасного цілісного інформування, виховання і навчання учнів відповідальному ставленню до власного здоров’я у профілактичній співпраці з педагогами та батьками.

Активно впроваджуються профілактично-просвітницькі програми щодо формування навичок здорового способу життя та профілактики ризикованої поведінки, шкідливих звичок та попередження ВІЛ-інфікування.

Спецкурс «Профілактика ризикованої поведінки и ВІЛ/СНІДУ за проектом «Школа проти СНІДу» впроваджується серед учнів 10-11-х класів (7 педагогів – тренерів, 11 класів, 251 учень);

- Програму «Основи здоров’я» для учнів 5-9-х класів викладають 39 педагогів у 119 класах серед 2832 учнів).

- Інформаційно-освітня протиалкогольна програма «Сімейна розмова» впроваджується серед учнів 7-9 класів.

В межах реалізації програми здійснюється принцип охоплення сімей із дітьми підліткового віку та спільний розвиток навичок здорового способу життя через сімейні цінності та сімейне виховання.

Постійно поповнюється районний банк педагогів, що впроваджують програми з формування здорового способу життя та профілактики ВІЛ-інфікування. Усі педагоги – тренери, які пройшли навчання, отримали сертифікати та увійшли до національної мережі та бази даних підготовлених педагогів Харківської області за Програмами формування здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІДу.

Кiлькiсть переглядiв: 114